ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21

17Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i czas pożegnań na długie dwa miesiące. Jednak dla uczniów klas ósmych jest to czas pożegnania z naszą szkołą, swoimi koleżankami, kolegami i nauczycielami.  24 czerwca 2021r. w godzinach popołudniowych odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas ósmych, połączona z odsłonięciem tablicy upamiętniającej 30-lecie naszej szkoły.

W roku szkolnym 2020/2021 naszą szkołę opuszcza 58 absolwentów, spośród nich aż 29 uczniów uzyskało świadectwa z wyróżnieniem. Z tej grupy zostali wyłonieni najlepsi absolwenci, którzy otrzymali statuetkę „Henryka” za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz byli laureatami wielu konkursów i zawodów sportowych. W tym roku statuetkę uzyskały: Karolina Łastowiecka uczennica klasy 8a oraz Amelia Wilczek z klasy 8c.

Serdecznie gratulujemy!

Podczas uroczystości został także przekazany sztandar szkoły uczniom klas siódmych, którzy tradycyjnie przekazali pamiątkowe upominki absolwentom.

Spotkanie zakończyło się odsłonięciem pamiątkowej tablicy z okazji 30-lecia szkoły. Tablica została ufundowana przez rodziców naszych uczniów Państwa Marzeny i Andrzeja Drożdżów.

Drodzy Ósmoklasiści życzymy Wam wielu sukcesów w nowych szkołach. Mamy nadzieję, że „Szóstka” zostanie na zawsze w Waszych sercach. Powodzenia!!!

25 czerwca 2021r. wakacje powitali kolejni uczniowie, tym razem klas 1-7. Na sali gimnastycznej odbyło się kilka uroczystości zakończenia roku szkolnego. Uczniowie klas 4-7 na sali gimnastycznej odebrali z rąk Pani Dyrektor świadectwa z wyróżnieniem.

Był to wyjątkowy dzień dla całej społeczności szkolnej, ponieważ uczniowie, rodzice i nauczyciele żegnali tego dnia Panią Dyrektor Annę Zalewską, która po 14 latach pracy na rzecz naszej szkoły postanowiła odejść na emeryturę. Podziękowaniom nie było końca. Wszyscy doceniamy wkład Pani Dyrektor w rozwój naszej placówki i dziękujemy za opiekę, współpracę i naukę. Wśród osób dziękujących znalazł się również burmistrz miasta Pan Marcin Jakubowski, Pani Bożena Macheta reprezentująca Wydział Oświaty, a także rodzice na czele z przewodniczącą Rady Rodziców Panią Marzeną Stal.

Życzymy spokojnych i zdrowych wakacji!

Do zobaczenia za dwa miesiące!