KLASA 5C NA WYCIECZCE ROWEROWEJ

24   Dnia 10 września, korzystając z ostatnich słonecznych dni lata, klsa VC wyruszyła na wycieczkę rowerową po pięknych okolicach Mińska Mazowieckiego. Dzieci wykazały się doskonałą znajomością zasad ruchu drogowego.

 

 Jechaliśmy bezpieczne, zgodnie z przepisami. Celem wycieczki było malownicze jeziorko na terenie Grzebowilka, przy którym znajduje sie teren rekreacyjny. Tam urządziliśmy piknik i po krótkim odpoczynku aktywnie spędzilismy czas. Chłopcy skorzystali z boiska do piłki siatkowej rozgrywając mecz przy użyciu piłki zrobionej z worka, a dziewczynki wyruszyły na spacer po pobliskim lesie. Na koniec odbyły się rozgrywki piłki siatkowej między chłopcami i dziewczynkami. Zanim wyruszyliśmy w drogę powrotną zostawiliśmy po sobie porządek, pamiętając o dbałości o środowisko. Wycieczka dostarczyła nam wszystkim ogromnych wrażeń i dużo przyjemności. Na pewno ją powtórzymy!

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24