JESTEM BEZPIECZNY

15Po raz kolejny wzięliśmy udział w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy "Jestem bezpieczny".

Konkurs adresowany był do uczniów klas I – III szkół podstawowych z powiatu mińskiego.

Zakres tematyczny konkursu obejmował zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa: znaki drogowe, pierwsza pomoc, telefony alarmowe, zasady ograniczonego zaufania, umiejętność radzenia sobie w różnorodnych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

Konkurs składał się z dwóch etapów:

- etap szkolny, w którym największą liczbę punktów zdobyły uczennice z klasy 3a: Zuzanna Daniszewska i Emilia Król.

- etap powiatowy, w którym zwyciężczynie etapu szkolnego godnie reprezentowały naszą szkołę i dzielnie walczyły o miejsca najlepszych w powiecie. Zuzia Daniszewska zdobyła II zaszczytne miejsce w tym konkursie.

Gratulujemy!!!

I dziękujemy