MIŃSK MI SIĘ ŚNI ...

logo 

W ramach obchodów 600-lecia naszego miasta, klasa IIa wzięła udział w konkursie, organizowanym przez Muzeum Ziemi Mińskiej i Magdalenę Bernat- Protaziuk, na stworzenie dowolną techniką plastyczną tytułowego bohatera wiersza „Potwór z Mińska”. Dzieci wybranego potwora, spośród swych prac, nazwały MIZ. Uczniowie zostali laureatami wyżej wymienionego konkursu. Nagrodą było klasowe spotkanie autorskie z Magdaleną Bernat-Protaziuk, autorką książki „Mińsk mi się śni”. Podczas spotkania autorka zachęcała do czytania, opowiadała o książce „Mińsk mi się śni”, o tajemnicach i ciekawostkach Mińska Mazowieckiego, o znanych postaciach związanych z naszym miastem, Przeprowadziła warsztaty plastyczne z elementami historii, które wywołały wiele radości wśród uczestników. Na zakończenie spotkania każdy otrzymał dyplom oraz autograf z dedykacją od autorki. Dzieciom gratulujemy, a Pani Magdalenie Bernat-Protaziuk dziękujemy za wspaniałe spotkanie.


 

1 2 3 4 5 6 8 9 10 13 11 12 14