"NOC W SZKOLE 2021"

1 Na pewno długo uczniowie klasy VIII e będą wspominać noc spędzoną w szkole, nietuzinkową, pełną wrażeń, emocji i atrakcji. Celem tej przygody (z 19 na 20 listopada) było spojrzenie na szkołę z innej perspektywy, nie tylko jako budynek, do którego trzeba przyjść rano z odrobionymi lekcjami i pełną głową pojęć oraz wiadomości, ale także miejsca, gdzie można coś zorganizować, dobrze się bawić, spędzić czas zupełnie inaczej, przy okazji poznając się lepiej i integrując, po prostu pobyć razem...

Impreza rozpoczęła się o godz. 19.00 w piątek 19 listopada 2021 r., a zakończyła się o godz. 7.00 dnia następnego. Nad wszystkim czuwała wychowawczyni, p. Małgorzata Tomkiewicz, aktywnie wspierana przez p. Justynę Kalinowską.

  Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w karimatę, śpiwór i poduszkę oraz dużą porcję dobrego humoru. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były gry i zabawy integracyjne (m.in. gra towarzyska „Mafia”), w sali gimnastycznej został rozegrany niejeden emocjonujący mecz, a w ciemnościach, oświetlając sobie drogę jedynie latarkami uczestnicy zabawiali się w chowanego. Nie mogło zabraknąć również wspólnej kolacji, wielu rozmów, wieczornego oglądania filmów, słuchania muzyki, śpiewania, tańców i spontanicznych pląsów, wśród których najwięcej emocji dostarczyła „Belgijka”. Przyłączyła się do niej większość klasy, zachęcana przez kolegów, którzy już ten taniec znali.

Był też czas (dosyć krótki...) na wyciszenie i regenerujący odpoczynek.

 W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni i żałujący, że to już koniec – powrócili do swoich domów.

Dziękujemy p. dyrektorowi Krystianowi Matuszewskiemu za pomoc i wyrażenie zgody na zorganizowanie tego projektu, obdarzenie nas zrozumieniem i zaufaniem oraz wyrazem dobrej woli.

Uczniowie klasy z wychowawcą

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33