UJMUJĄCA SKALA, LIRYCZNE TEKSTY I MĄDRA PUBLICZNOŚĆ

 

     20211129 144728Julia Dobrowolska to absolwentka Szóstki, która teraz jest studentką Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W ubiegłym roku, w niełatwym dla kultury czasie pandemii udało się solistce wydać i wypromować debiutancki album pod tytułem: ,,Posłuchaj".
Piosenek właśnie z tej płyty mieli sposobność wysłuchać uczniowie z kilku klas, którzy z zachowaniem zasad sanitarnych zebrali się w naszej auli.

 

 

    Bogate instrumentarium i przepiękny głos młodej artystki to jednak nie wszystko. Siódmo- i ósmoklasiści mieli także rzadką okazję do wysłuchania opowieści o tym, w jaki sposób płyta powstaje - od kiełkującej wizji autora po żmudne nagrania w studiu.

    Byliśmy pewni występu na najwyższym poziomie i nie zawiedliśmy się. Zaskoczyła nas dojrzałość publiczności. Uwaga i spokój, z którymi znakomita większość uczniów wysłuchała koncertu, pozwala myśleć o naszej młodzieży jako wrażliwej i potrafiącej docenić starania naszego Gościa.

    Serdecznie dziękujemy Julii Dobrowolskiej, że zgodziła się dla nas wystąpić. Pani Katarzynie Mettel należą się słowa uznania za sprawowanie pieczy nad techniczną i akustyczną stroną koncertu, a pani Monice Komorowskiej za nieocenioną pomoc w realizacji święta literackiej piosenki w naszej szkole.

 

 

1 2 3a 3 4 5 6 7 8 20211129 144816 20211129 144838 20211129 144728