UKS "SZÓSTKA" UCZCIŁ 600 LECIE NASZEGO MIASTA

logo1UKS  "Szóstka" włączył się w obchody 600 - lecia naszego miasta. W dniu 11 grudnia 2021r. Nasz  UKS przy współpracy z MOSiR-em w Mińsku Mazowieckim zorganizował ogólnopolski mikołajkowy turniej piłki halowej dla chłopców z rocznika 2012. Patronat nad tym turniejem objął Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Pan Marcin Jakubowski.

 

napis jubileusz 600-lecia miasta Mińsk Mazowiecki z logiem...

 

 

 

Należy podkreślić, że wzorowo zorganizowany turniej nie odbyłby się z taką pompą, gdyby nie ogromne zaangażowanie rodziców naszych zawodników. Omawiając aspekt czysto sportowy nadmienić trzeba, że uczniowie zrzeszeni w UKS "Szóstka" wygrali ten turniej zostawiając za sobą drużyny z Warszawy oraz z Siedlec . Gratulujemy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 logo logo3 logo4