NAGRODY ROZDANE

1524 marca 2022 r. miało miejsce w naszej szkole wręczenie nagród laureatom etapu szkolnego „X Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania” i szkolnego konkursu plastycznego „Mińszczanie w krzywym zwierciadle”. W czytelni zebrali się uczniowie, którzy w oczach kapituły zyskali najwyższe uznanie. Dyrektor szkoły, Pan Krystian Matuszewski, wręczył nagrody laureatom konkursów powołanych do życia przez nauczycieli biblioteki i złożył na ręce uczniów gorące gratulacje. Docenił artystyczny zapał, wielokierunkowość uzdolnień oraz profesjonalizm i humor młodych twórców.

Utalentowani i pełni pasji wychowankowie, którzy są chlubą naszej szkoły, przyjęli to przesłanie z ogromną satysfakcją tym bardziej, że w rywalizacji wzięło udział ponad 40. uczniów. Laureaci, którzy stworzyli efektowne karykatury znanych mińszczan otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, natomiast laureaci konkursu pięknego czytania dyplomy i płyty CD. Podstawową rolą konkursów jest promocja innowacyjności i kreatywności młodego pokolenia, a nasi uczniowie spełniają się w tej dziedzinie doskonale.

Bożena Swatko

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 16