ZWARIOWANA NOC W SZKOLE

15Jak miło czasem spojrzeć na szkołę z innej strony i poznać ją również o innej porze dnia i nocy. Taką atrakcję Pani Magdalena Kozioł i Kamila Tarczyńska zapewniły uczniom klasy IV c w noc z 26 na 27 marca, (za zgodą dyrektora szkoły i rodziców uczniów). Klasa odpowiednio się przygotowała. Dzieciaki przyniosły przekąski, poduszki, śpiwory, przytulanki a nawet namioty. Nie zabrakło również pozytywnej energii, która rozpierała do późnych godzin nocnych.

Taka noc w szkole to doskonała okazja do lepszego poznania swoich nauczycieli , ale przede wszystkim integracja klasy i świetna zabawa. Dzieciaki grały w kosza, siatę, hokeja, tańce, wygibasy i różne konkurencje sprawnościowe. Odpoczywając przez chwilę układały puzzle lub grały w warcaby. Widać było, że nie mogą nacieszć się swobodą i przestrzenią. W końcu stół do ping ponga mieli tylko dla siebie. Ale nie tylko zabawą dzieci żyją, nie mogło zabraknąć ciepłego posiłku jakim była picca. Na seans filmowy niestety nikt nie miał ochoty. Dzieci chciały spędzać czas aktywnie ze sobą. Taka noc to super sprawa trzeba to koniecznie powtórzyć.
Pozdrawiają serdecznie wychowawczyni Magdalena Kozioł i współorganizatorka Kamila Tarczyńska.