KONKURS PROFILAKTYCZNY DLA KL. I -VIII

konkurs prof

Jesteś uczniem szkoły podstawowej powiatu mińskiego?

Lubisz prace plastyczne, chcesz się podzielić swoją wiedzą z zakresu profilaktyki i promocji zdrowego trybu życia?

Weź udział w naszym konkursie: „Włącz wyobraźnię – to Ty decydujesz”

Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy w formie komiksu, różnego dla poszczególnych grup wiekowych. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronach internetowych zamieszczony poniżej. Komiks ma propagować profilaktykę uzależnień, tj. alkohol, narkotyki, dopalacze, nikotyna, internet w tym różnego rodzaju komunikatory, które wspierają szerzenie się negatywnego zjawiska społecznego wśród młodzieży jakim jest hejt, ponadto promocję zdrowego trybu życia oraz zachowań akceptowalnych społecznie.

Na zgłoszenia czekamy do 23.05.2022 r.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdziesz na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Dębem Wielkim

http://kppminsk.policja.waw.pl

http://ospdebewielkie.pl

Wydarzenie współorganizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

PLAKAT