"ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ"

 

1

 

W tegorocznej odsłonie Rajdu Miłośników Książek i Rowerów "Odjazdowy Bibliotekarz" uczestnicy mieli do pokonania nieco ponad 20 km. Punktualnie o godzinie dziesiątej wyruszyli oni sprzed siedziby Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim. Finisz ich przejazdu nastąpił natomiast przy Gminna Biblioteka Publiczna w Siennicy.

 

Po drodze aktywni miłośnicy dwóch kółek odwiedzili między innymi takie miejscowości jak Chełst, Gliniak, Grzebowilk, Iłówiec oraz Kośminy. Z kolei w miejscu zakończenia wydarzenia czekała na nich możliwość udziału w sympatycznym pikniku. Organizatorem rekreacyjnego przedsięwzięcia była Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim.

 

Naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie z klasy 8e i 6b- Ania i Krzyś Król wraz z panią Marzeną z biblioteki oraz przedstawicielką Rady Rodziców -panią Agnieszką.

 

Zapraszamy za rok naszych uczniów wraz z rodzicami do spędzenia wolnego czasu, poprzez wzięcie udziału w tej wspaniałej inicjatywie.

 

 

2 3 4 5