PO STOPNIACH DO WIEDZY

1Koniec z marnowaniem czasu podczas przemieszczania się po szkole. Od teraz, wchodząc na piętra, będziemy utrwalać sobie wiedzę z matematyki, fizyki i języka polskiego. Tak mimochodem.

Podziękowania za sprawną akcję należą się Paniom: Natalii Zawadzie i Kamili Zając oraz Mai i Mateuszowi z 8c. Nowa pomoc dydaktyczna została ufundowana przez Radę Rodziców, a samym zakupem była uprzejma zająć się Pani Joanna Grajda. Ślemy uśmiechy :)

emotka1 emotka2 emotka3 emotka4

2 3 4 5 1

Koniec z marnowaniem czasu podczas przemieszczania się po szkole. Od teraz, wchodząc na piętra, będziemy utrwalać sobie wiedzę z matematyki, fizyki i języka polskiego. Tak mimochodem. Podziękowania za sprawną akcję należą się Paniom: Natalii Zawadzie i Kamili Król oraz Mai i Mateuszowi z 8c. Nowa pomoc dydaktyczna została ufundowana przez Radę Rodziców, a samym zakupem była uprzejma zająć się Pani Joanna Grajda. Ślemy uśmiechy. ????