SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ JUSTYNĄ BEDNAREK

LOGOSpotkanie z autorem ulubionej książki i zdobycie jego autografu to prawdziwa frajda dla każdego dziecka. We wtorek 8 listopada klasy 2c, 3a i 3c pod opieką nauczycieli uczestniczyły w spotkaniu autorskim z p. Justyną Bednarek w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Pisarka znana dzieciom głównie z książki " Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" jest autorką ponad 60 książek dla dzieci. Pani Justyna Bednarek opowiedziała dzieciom o tym, jak została pisarką, skąd czerpie pomysły do pisania utworów. Pokazała różne przyniesione przez siebie książki. Następnie przeczytała fragmenty utworów " Babcocha", " Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek", " Kury z grubej rury", " Sekretna historia skarpetek ".

Dzieci słuchały z zaciekawieniem i żywo reagowały na słowa pisarki. Zadawały dużo różnych pytań, na które autorka chętnie odpowiadała. Na koniec miłego i bardzo ciekawego spotkania uczniowie mogli kupić książkę i uzyskać autograf z dedykacją. Na pamiątkę spotkania zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.

1 2 3 4 5 6 7 8 11 12 13 14 15 16