VI MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

424 listopada reprezentacja szkoły rocznika 2012 wyjechała do Warszawy na Białołękę, aby wziąć udział w Turnieju Piłki Nożnej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego. Turniej o randze ogólnopolskiej gościł drużyny z 16 szkół z całej Polski.  Nasi chłopcy spisali się doskonale w zmaganiach eliminacyjnych, wygrywając swoją grupę i awansując do ćwierćfinału turnieju. Tutaj trafiliśmy na Szkołę Podstawową nr 5 z Białegostoku. Mecz zakonczył sie wynikiem 1:1, a o tym, kto awansuje dalej zadecydowały rzuty karne. W karnych musieliśmy uznać wyższość zawodników z Białegostoku i to oni awansowali do finałowej czwórki turnieju. Chłopcy z naszej szkoły w końcowej klasyfikacji zajęli VI miejsce. Zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa nr 368 z Warszawy. Został lekki niedosyt, bo była szansa na przysłowiowe "pudło", ale liczne, cenne nagrody szybko zrekompensowały nam wszystko. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Wójcik, Fabian Gilant, Franciszek Sęktas, Nataniel Reduch, Filip Romanowski, Jakub Oldak, Mikołaj Komorowski oraz trener zespołu - pan Tomasz Rokita. Wszyscy uczestnicy turnieju chcieliby seredecznie podziękowac Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim za sfinansowanie tego wyjazdu.

 

 

14 8 3 2 12 10 1 6 5 7 9 11 4 13