ELIMINACJE SZKOLNE KONKURSU "WARSZAWSKA SYRENKA"

7 Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszej szkole. Etap szkolny odbył się 16 marca 2023r. Dla naszych uczniów to prawdziwa artystyczna przygoda, możliwość odkrywania talentów, ale często też przełamywanie własnych słabości.

Serdeczne podejście komisji w skład której wchodzili: przewodniczący dyrektor Krystian Matuszewski oraz panie Grażyna Kałczewiak, Marzena Król, pozwoliło uczestnikom recytować niemalże bezstresowo. Organizatorki konkursu panie Kamila Tarczyńska, Marzena Barys i Karolina Dylińska zadbały o dekoracje, nastrój i czuwały nad profesjonalnym przebiegiem eliminacji.

Po uważnym wysłuchaniu recytacji uczestników jury ogłosiło wyniki konkursu.

Kategoria klas I-III

I miejsce zajął Oliwier Kowalski uczeń klasy Ib

II miejsce zajął Wojciech Głąbicki uczeń klasy IIb

III miejsce zajęła Martyna Kondratowicz uczennica klasy IIb

Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Jaroniec Id, Urszula Stawska IIIa, Wiktoria Nowak IIIb

Kategoria klas IV-VI

I miejsce zajęła Emilia Kander uczennica klasy Vc

II miejsce zajęła Gabriela Araźna uczennica klasy VIb

III miejsce zajął Błażej Bakuła uczeń klasy IVc

Kategoria klas VII-VIII

I miejsce zajęła Karolina Bandych uczennica klasy VIIIa

II miejsce zajął Filip Siwiński uczeń klasy VIIa

III miejsce zajęła Julia Rogala uczennica klasy VIIb

Do kolejnego miejskiego etapu, który odbędzie się 30 marca w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim przechodzą:

Oliwier Kowalski, Emila Kander, Karolina Bandych.

Laureatom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluje!

1 2 3 13 14 16 18 19 5 17 8 4 7 9 10 11 12