WITAMINOWY HAPPENING W NASZEJ SZKOLE

23 grudnia 2013r. odbyło się "owocowo - warzywne wydarzenie", którego celem było przekazanie dzieciom informacji dotyczących witamin i ich wpływu na nasze codzienne życie.

W trakcie trwania happeningu każda z klas przygotowała oryginalną prezentację uświadamiającą nas o właściwościach poszczególnych owoców i warzyw.

4  6  12

Ciekawostką naszej uroczystości były "witaminowe bukiety" stworzone przez uczniów naszej szkoły przy pomocy rodziców. Ta inicjatywa zachęciła nas do czynnego udziału w zabawie, która przebiegała w miłej atmosferze zdrowego żywienia.

16  3  2

W trakcie happeningu wyłoniono laureatów konkursu "Warzywno - owocowo - sokowy superdeser", którego nagrodami były owoce nie występujące naturalnie w naszym kraju (pomelo, granat, pitaja, kaki...). Trofea te miały na celu zachęcenie dzieci do poznawania owoców świata.

W przygotowanie i realizację naszego wspólnego dzieła zaangażowani byli wszyscy uczniowie naszej szkoły.

LAUREACI KONKURSU NA NAJLEPSZY DESER:

Nagrody główne:

Gabriela Janiszek - kl. IIb