MALI PRZYRODNICY Z SP6

Dnia 16 kwietnia 31 uczniów z klas I – III wzięło udział w II Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Mali Przyrodnicy” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Bolesława Prusa w Kałuszynie. Laureatami konkursu na szczeblu szkolnym zostali: Barbara Tamkun z kl. III b i Oskar Dąbrowski z kl. III c .Uczniowie ci uzyskali jednakową liczbę punktów i reprezentowali naszą szkołę podczas finału konkursu, który miał miejsce 26 kwietnia w Kałuszynie. Z pucharem za zajęcie III miejsca wróciła Barbara Tamkun.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.









