KLASA 7A W TEATRZE CAPITOL NA MUSICALU PT.,, FRIENDS "

2,, Bo my żyjemy każdą chwilą, życiem naszym przyjaźń, miłość ...". To motto przewodnie jednej z piosenek barwnego, roztańczonego, pełnego wzruszeń i emocji musicalu, którego przesłanie połączyło młodzież klasy 7a, tym razem na deskach warszawskiego teatru. Dzień 8 maja za sprawą wspaniałych artystów Szkoły Musicalowej B&B, a także scenariusza Broadwayowskiego musicalu przyniósł nam niezapomniane wrażenia. Wspólnie z aktorami próbowaliśmy odpowiedzieć sobie na wiele ważnych pytań dotyczących wzajemnego szacunku, zrozumienia drugiego człowieka i akceptacji inności.
       Po zakończeniu musicalu, młodzież spotkała się z aktorami na scenie teatru, a następnie wysłuchała wykładu na temat tolerancji wśród rówieśników w szkole. Mamy nadzieję,że po tym spektaklu, hasła #stop przemocy w szkole, #stop nienawiści oraz #stop hejtowi na stałe wejdą do słownika młodzieżowego.

 

 

1 2 3 4 5