FINAŁ PUCHARU TYMBARKU

-JMK0Qd1W dniu 21 maja 2024 r. nasza szkoła - zarówno dziewczęta jak i chłopcy - wzięła udział w eliminacjach województwa mazowieckiego o Puchar Tymbarku w kategorii U12. Dziewczęta odpadły w rozgrywkach o wyjście z grupy, ale mimo to było to dla nich duże doświadczenie i wielka przygoda. Chłopcy są niesamowitymi wojownikami. Fantastyczna drużyna w składzie: Kapitan- Adam Wójcik, Franek Sęktas, Mikołaj Komorowski, Filip Romanowski, Nataniel Reduch, Julian Skaruz, Michał Mitura, Janek Zawadka w każdym meczu dawała z siebie 150%! Po ciężkim dniu zmagań, w meczu finałowym z Radomiem po pierwszej połowie przegrywali 2:0. Za to druga połowa należała do naszej drużyny, zremisowali 2:2. I przyszedł czas na rzuty karne w których lepsi okazali się przeciwnicy. Nasze sreberka pokazały ogromną wolę walki i grę do końca na bardzo wysokim poziomie Zostali Vicemistrzami Mazowsza na 64 startujące drużyny. To wielki sukces! Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Mikołaj Komorowski z kl. 4b. Gratulacje dla wszystkich!

LOGO

 

 

9HcbX9Gi eBSRZLEM ErCOC5v8 p75ztY5B -JMK0Qd1 NToHThp2 dNjtBXrw