"MAM TALENT" W SP6

LOGO

Dnia 29 maja 2024 roku, z okazji Dnia Dziecka, po raz pierwszy w naszej szkole został zorganizowany konkurs „Mam Talent". Podczas tego wydarzenia, uczniowie zaprezentowali swoje hobby, pasje i uzdolnienia. Celem tego konkursu było:
- umożliwienie uczniom zaprezentowania swoich wyjątkowych talentów przed całą społecznością szkolną,
- promowanie nowatorskich form spędzania wolnego czasu,
- budowanie pozytywnego klimatu szkoły.

 


Wydarzenie to stało się wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz odkrywania niezwykłych umiejętności naszych uczniów.
Na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis umiejętności tanecznych, wokalnych, akrobatycznych, gry na instrumentach muzycznych, a nawet pokaz rysowania piaskiem na szkle. Tego dnia każdy uczestnik miał swoją chwilę sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy wykonawcy zaprezentowali się świetnie. Sala gimnastyczna została przekształcona w prawdziwą scenę z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, co dodało występom blasku i wyjątkowej atmosfery.
Wysoki poziom konkursu sprawił, że jurorzy mieli trudności z wyłonieniem zwycięzców. Decyzja nie była łatwa.

 

Występy oceniali sędziowie w składzie:
Przewodnicząca - pani Kinga Kordeczka,
Członek komisji – pani Marzena Kryczyk- Król,
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w składzie:
Kinga Stąpór, Zuzanna Malinowska.

Ostatecznie po burzliwych naradach ogłoszono wyniki:

I miejsce: Łucja Kopcińska - klasa I c i Aleksandra Rogala - klasa 5b
II miejsce: Wojciech Kotara i Franciszek Sowa - klasa 5c, Wiktoria Nowak - klasa 4 b, Oliwia Skrobisz -klasa 4a
III miejsce: grupa taneczna - klasa III c

Wyróżnienia:
Adrian Niedek – klasa 4c
Mikołaj Komorowski - klasa 4b
Pola Kulma- klasa 3a , Kornelia Mularczyk – klasa 3a , Oliwia Radłowska – klasa 1a

Wydarzenie zakończyło się wręczeniem pamiątkowych dyplomów i nagród. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za odwagę i zaangażowanie. „Mam Talent" okazało się wielkim sukcesem, a atmosfera pełna radości i wsparcia na długo pozostanie w naszej pamięci.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów za ich wspaniałe występy, Radzie Rodziców za ufundowane nagrody, rodzicom za wsparcie i doping swoich pociech. Szczególne podziękowania należą się również dyrekcji szkoły za umożliwienie realizacji tego przedsięwzięcia. Wierzę, że „Mam Talent" stanie się stałym punktem w kalendarzu naszych szkolnych wydarzeń.

-Btf-Sds 3qI6I57T 4EutoiYi 8QErOhGG 9zFCqXdV 15gdjx5A CiysZ9uo i8LTEhMY IpbUksVs MZw8h5EK nZdXj8tO qGK-6zZz SED01iTW SiqIE1pi SQrUkVzK TQZ6pyb5 4t4WHUtG 7eXKrgi2 bWVrXM-c dPfeh3hS Erp1sAeF IgpdeiBs nZdCCa1m PvlUCVtz QpWk7Hi3