PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6

qGfGYeUKW dniu 04.06 w Szkole Podstawowej nr 6 na Orliku odbyły się zawody powiatowe w piłkę nożną o Puchar Dyrektora Szkoły. W tym dniu swoje umiejętności pokazały dziewczęta z rocznika 2012 i młodsze. II miejsce jest niesamowitym sukcesem ponieważ o wyniku końcowym zadecydowała liczba zdobytych bramek. Najlepszym strzelcem turnieju została uczennica naszej szkoły Helena Kołodziejczyk z kl. 5c. Dziewczyny stać na dużo więcej i napewno pokażą to w następnym roku.  Natomiast 07.06. rywalizowali chłopcy z rocznika 2014 i młodsi. Nasi reprezentanci zajęli zaszczytne i zasłużone I miejsce. Ich energia, walka o każdą piłkę dała niesamowite emocje zarówno trenerowi jak i rodzicom, którzy przeżywali każdą akcję swoich pociech. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń klasy 3c Fabian Plichta. Gratulujemy!

 

 

7MbRjIn9 c6TP6Ak0 gDht5M9E qGfGYeUK sCI3Cx3M sduQWNhN uosJ67TE  EhG5uc2 1 2 3 4 5-2