PODSUMOWANIE ZBIÓRKI DLA SCHRONISKA ZWIERZĄT W CELESTYNOWIE


logo    Zbiórka karmy dla psiaków ze schroniska w Celestynowie została zakończona. Dzięki ofiarności rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły udało się zgromadzić bardzo dużą ilość karmy suchej i mokrej, a ponadto smaczki, przekąski, obroże, smycze, legowiska, zabawki i mnóstwo różnych przydatnych rzeczy dla psiaków. Wszyscy byliśmy zadowoleni z efektów akcji. W ramach przeprowadzonej zbiórki została zorganizowana wycieczka. Pierwszego grudnia klasy 6a i 6b wraz z opiekunami zawieźli dary do schroniska w Celestynowie. Uczniowie nie tylko zwiedzili schronisko, ale również usłyszeli ciekawe historie o wolontariacie , adopcji i pracy w schronisku. Jest tam obecnie około 200 psiaków, które potrzebują opieki, przytulenia, ludzkiego zainteresowania. Przyjazd do schroniska to prawdziwa edukacja humanitarna, przygotowująca dzieci do właściwego kontaktu ze światem przyrody.

 

 

logo1

      Ogromne podziękowania dla rodziców i dzieci , że i tym razem tak hojnie obdarowali pieski, po raz kolejny otworzyli serca i portfele. Zachęcamy również, aby podczas decyzji o przyjęciu do swojego domu pupila rozważyć możliwość adopcji ze schroniska.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 kalendarz