PROJEKT EDUKACYJNY „KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE” - PODSUMOWANIE PÓŁROCZA 2022/2023

LOGOProjekt edukacyjny „Kreatywne prace plastyczne" realizowany jest przez świetlicę szkolną od września 2022r., jednocześnie trzeba wspomnieć, że jest to kontynuacja projektu z 2021 roku. W realizacji zadań bierze udział grupa dzieci z klas I-III. Tematyka prac jest inspirowana działaniami bloga Kreatywne Prace Plastyczne. Charakter prac natomiast, jest podyktowany inwencją dziecka. Prace plastyczne wykonywane są różnorodnymi technikami, rozwijają nie tylko ekspresję twórczą, ale również tak niezbędną kreatywność. Tworząc je, można zaobserwować dobrą zabawę wyzwalającą nie tylko radość, ale i ogromną satysfakcję uczniów. Tematyka naszych dotychczasowych prac obejmowała: „Słoneczniki” – malowanie na kaszy, „Dynia”, „Jesienne drzewo”, „Malowanie nitką”, „Malowanie bibułą”. Prace plastyczne wykonywane są techniką mieszaną. Zapraszamy do fotorelacji z przebiegu projektu.

Renata Dutkiewicz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 LOGO