KONKURS PLASTYCZNY "ZIEMIA MIŃSKA PĘDZLEM, SŁOWEM I ŚWIATŁEM MALOWANA"

ziemia mińskaUczniowie naszej szkoły wzięli udział w Integracyjnym Konkursie Plastycznym "Ziemia Mińska pędzlem, słowem i światłem malowana", którego organizatorem było Stowarzyszenie "Koniczynka" i Zespół Szkół Specjalnych w Ignacowie.

Ziemia Mińska pędzlem, słowem i światłem malowana" to kolejna edycja konkursu "O czym szumią mazowieckie wierzby - Moja Ojczyzna, Moja Okolica". W tym roku zadaniem uczestników konkursu było pokazanie mostu, mostka, wiaduktu z terenu miasta, powiatu mińskiego w dowolnej technice plastycznej. Cel organizatorów to uwrażliwianie młodych ludzi na metoforę, jaką stanowi Ziemia Mińska z całym bogactwem odniesień do własnych doświadczeń, obserwacji, przeżyć i emocji.

mazowieckie wierzby 028  mazowieckie wierzby 032  mazowieckie wierzby 030

15 kwietnia 2014 r. w Miejskim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu.

I miejsce zajęła Łucja Czyż z klasy VI c a wyróżnienia otrzymały: Anna Kania z klasy IV d, Małgorzata Świokło z klasy VI c i Wiktoria Głąbska z klasy V c.