WYNIKI II SZKOLNEGO KONKURSU SUDOKU

sudoku

Sudoku to bardzo popularna gra logiczna, a jednocześnie doskonały trening dla mózgu. Rozwiązywanie jej wpływa na poprawę koncentracji i pamięci, ogólnej sprawności mózgu, ale też kształtuje wytrwałość w dążeniu do celu. Nasi uczniowie pokazali, że dbałość o dobrą kondycję intelektualną jest dla nich bardzo ważna! Chętnie i licznie przystąpili do II Szkolnego Konkursu Sudoku. Odbywał się on w następujących kategoriach: klasy "0", klasy I - III oraz klasy IV-VIII. Wśród uczniów klas I-III konieczna była dogrywka, gdyż wiele osób rozwiązało zadanie bezbłędnie! Również nasi najmłodsi uczestnicy z klas "0a" i "0b" wykazali się logicznym sprytem i świetnie poradzili sobie z zadaniem. Po podliczeniu uzyskanych wyników z każdego rocznika został wyłoniony "Mistrz Sudoku".

 

 

 

 

A oto zwycięzcy konkursu:

 

W KATEGORII KLAS "0"

 

Staś Kaliński "0a"
Bartek Gruszka "0a
Patrycja Mroczkowska “0b”
Weronika Wocial “0b”
Jaś Stygienko “0b”

 

W KATEGORII KLAS "I - III"

 

Lena Kołodziejczyk klasa 1b
Oliwia Skrobisz klasa 2a
Pola Vandiak klasa 3c

 

W KATEGORII KLAS "IV- VIII"

 

Emilia Kander klasa 4c
Maja Kurdziel klasa 5c
Julia Rogala klasa 6b
Małgorzata Kublik klasa 7b
Jakub Kublik klasa 8c

 

Zwycięzcom gratulujemy umiejętności logicznego myślenia i zapraszamy do udziału w konkursie za rok !