WIRTUALNE PRZYGODY

LOGO MALE     To, że skończyły się już wakacje nie oznacza, że nie możemy podróżować. Nasi uczniowie w czasie zajęć "laboratoria przyszłości" odbyli podróż przez stolice europejskie! Z Warszawy przenieśli się prosto do Paryża, potem do Rzymu, Wiednia, Pragi, Oslo… To wszystko możliwe było dzięki okularom VR, które zakupione zostały w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

 

 

 

Na koniec podróży odbyliśmy niezwykłą przygodę, w sposób wirtualny znajdując się wśród morskich głębin. Tam ławice ryb przepływających w zasięgu naszych rąk nagle zaczęły uciekać przed nadciągającym rekinem! Przeszedł nas dreszcz emocji, to była przygoda dla osób o mocnych nerwach! Na szczęście wszyscy wiedzieliśmy, że jesteśmy w szkolnej sali i nic nam nie grozi :). Na koniec zajęć kilku chłopców z 6a przygotowało modele w programie Paint 3D, które potem również obejrzeliśmy w wirtualnych okularach.

 

1O 6c 2O 6c 3O 6c 4O 6c 5O 6c 6O 6c 7O 6c 8O 6c 9O 6c 10O 6c 1O 2O 3O 4O 6O