"SERDECZNA KARTECZKA" DLA KOLEJARZY

25 listopada obchodziliśmy Dzień Kolejarza.

W związku z tym świetlica szkolna oraz grupa 0b oddziału przedszkolnego, którzy są uczestnikami ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Serdeczna karteczka" wykonała kartki z życzeniami  i podziękowaniami dla pracowników kolei.

Praca kolejarzy jest bardzo ważna i odpowiedzialna o czym dzieci mogły się dowiedzieć podczas oglądania prezentowanych filmów edukacyjnych i pogadanek z nauczycielem.

Uczniowie w podziękowaniu za ciężką pracę maszynistów, konduktorów, dróżników i innych pracowników związanych z kolejnictwem wykonali kartki z życzeniami, aby sprawić solenizantom miłą niespodziankę. Laurki zostały przekazane panu kolejarzowi Piotrowi Stygienko - tacie jednego z zerówkowiczów (od którego otrzymaliśmy piękny dyplom), a delegacja ze świetlicy wręczyła kartki paniom pracującym w kasie biletowej dworca PKP w Mińsku Mazowieckim oraz panu konduktorowi z pociągu relacji Warszawa – Siedlce. W grudniu z okazji świąt Bożego Narodzenia uczestnicy projektu wykonają „serdeczne karteczki" dla osób samotnych, starszych lub bezdomnych przebywających w ośrodkach pomocy i wsparcia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 14 13 11 dyp