BIEG CHARYTATYWNY-"NIEBIESKIE PRZEBIERANKI DLA IVANKI"

Image0003

24 kwietnia o godzinie 10:00 spod Najstarszej Sosny w Polsce ruszą uczestnicy biegu charytatywnego, którego celem jest zbiórka funduszy na rehabilitację dziewczynki, której dwoje starszego rodzeństwa uczęszcza do naszej szkoły.

Image0003

Ivanka jest dzieckiem z ciąży bliźniaczej.  Ma stwierdzony autyzm. Wymaga ciągłych i długotrwałych zajęć i terapii. Ivanka chciałaby mieć zajęcia z logopedą, zajęcia sensoryki oraz spotkania z psychologiem, wyjeżdżać na turnusy dedykowane dzieciom autystycznym.

Dlatego uczestnicy biegu, postanowili wesprzeć rodziców dziecka w walce o jej lepszą przyszłość. Zebrane środki finansowe pomogą w pełni zrealizować rehabilitację ich córki, a Ivanka będzie mogła spokojnie się rozwijać.

W ramach solidarności ze wszystkimi dziećmi autystycznymi, uczestnicy biegu będą ubrani na niebiesko, co stanowi międzynarodowy, swoisty dress code.

Pamiętajcie, bo na dnie serca niebieski kolor jest!