STRAJK

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Informuję, że pracownicy Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim podjęli decyzję o przystąpieniu do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej pracowników oświaty. W związku z tym, że udział w strajku zapowiedziała większość nauczycieli, a strajk ma polegać na całkowitym powstrzymaniu się od obowiązków pracowniczych, szkoła w dniach od 8 kwietnia do odwołania będzie funkcjonowała w ograniczonym zakresie.

Z uwagi na fakt, że niedopuszczalne jest prowadzenie jakichkolwiek zajęć bez nadzoru upoważnionej do tego osoby, placówka nie będzie miała możliwości realizacji w tym czasie zadań edukacyjnych i opiekuńczo-wychowawczych.

W związku z powyższym bardzo proszę Państwa o wyrozumiałość i pomoc poprzez zorganizowanie w tym czasie opieki dla własnych dzieci.

Powyższa informacja została sporządzona zgodnie ze stanem wiedzy na dzień 3 kwietnia 2019 r. . O wszystkich zmianach w tym zakresie będą Państwo informowani na bieżąco.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

dzieci uczęszczających do szkół i przedszkoli, w których odbędzie się strajk na temat zasiłku opiekuńczego.

LIST MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY  DO RODZICÓW W SPRAWIE STRAJKU