ZASADY ORGANIZACJI ZADAŃ SP6 W OKRESIE ZDALNEGO NAUCZANIA
Zarządzenie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 im. H. Sienkiewicza <--- POBIERZ
KONSULTACJE NAUCZYCIELI Z RODZICAMI | |||
L.p. | nazwisko i imię | Dzień konsultacji |
Godziny konsultacji |
1 | Zalewska Anna | wtorek | 10.00 - 11.00 |
2 | Brygoła Elżbieta | piątek | 12.00 - 13.00 |
3 | Łodyga Agnieszka | czwartek | 16.00 - 17.00 |
4 | Ładno Lidia | środa | 10.00 - 11.00 |
5 | Baltaziuk-Gałązka Greta | środa | 11.00 - 12.00 |
6 | Barys Marzanna | poniedziałek | 11.30 - 12.30 |
7 | Blacharska Lucyna | piątek | 9.00 - 10.00 |
8 | Cecotka Agata | wtorek | 10.00 - 11.00 |
10 | Czyż Elwira | wtorek | 10.00 - 11.00 |
11 | Domeradzka Małgorzata | poniedziałek | 8.00 - 10.00 |
14 | Engelbrecht Renata | poniedziałek | 10.00 - 11.00 |
16 | Gorzałka Hanna | wtorek | 11.30 - 12.50 |
17 | Grudzińska Marzena | wtorek | 11.00 - 12.00 |
18 | Grygielewicz Agnieszka | piątek | 10.45 - 11.45 |
19 | Kęsicka-Bogusz Sylwia | wtorek | 17.00 - 18.00 |
20 | Klukowska Teresa | środa | 8.00 - 8.45 |
21 | Kowalczyk Beata | poniedziałek | 10.00 -11.00 |
22 | Kozioł Magdalena | poniedziałek | 17.00 - 18.00 |
23 | Krasnodębska Renata | środa | 17.00 - 18.00 |
24 | Kraus Agnieszka | wtorek | 10.00 - 11.00 |
25 | Królak Agnieszka | środa | 11.45 - 12.30 |
26 | Królak Jolanta | piątek | 14.55 - 15.40 |
28 | Kubaszek Dobrawa | poniedziałek | 11.00 - 14.00 |
29 | Kupiec Beata | poniedziałek | 8.00 - 13.00 |
30 | Lalak Eliza | poniedziałek | 12.00 - 13.00 |
31 | Lewandowska Małgorzata | poniedziałek | 18.00 - 19.00 |
32 | Mucha Kinga | środa | 9.00 - 10.00 |
34 | Perl Dorota | poniedziałek | 9.00 - 10.00 |
36 | Piekut Janina | wtorek | 10.00 - 11.00 |
37 | Piłatkowski Zbigniew | czwartek | 8.55 - 9.40 |
38 | Ratyńska Anna | czwartek | 11.00 - 12.00 |
39 | Reczek Sebastian | środa | 11.30 - 12.30 |
40 | Rokita Tomasz | wtorek | 14.45 - 15.30 |
41 | Rusiecka-Kędziora Jolanta | wtorek | 11.00 - 11.45 |
42 | Skoczylas Jacek | wtorek | 9.45 - 10.45 |
43 | Spychała Ewelina | wtorek | 13.00 - 14.00 |
44 | Suchodolska Grażyna | wtorek | 14.00 - 15.00 |
46 | Tomkiewicz Małgorzata | poniedziałek | 8.45 - 9.40 |
48 | Witek Olga | środa | 10.00 - 12.00 |
49 | Zdun Grażyna | wtorek | 16.00 - 17.00 |
50 | Zychowicz Agata | wtorek | 10.00 - 12.00 |
51 | Żylak Mariola | piątek | 9.00 - 10.00 |
Komunikacja odbywa się za pomocą dziennika elektronicznego.
Przygotowujemy się do wdrożenia platformy Microsoft Office 365.
DYŻURY POZOSTAŁYCH NAUCZYCIELI NA KONSULTACJE
psycholog - p. Magdalena Sędek
- Poniedziałek: 8.00 -13.00
- Wtorek: 9.00 -13.00
- Środa: 10.00 -15.00
- Czwartek: 9.00 -13.00
- Piątek: 9.00 - 12.00
- Poniedziałek: 9.00 -13.00
- Wtorek: 9.00 -13.00
- Środa: 9.00 -13.00
- Czwartek: 9.00 -13.00
- Piątek: 9.00 - 13.00
surdopedagog - p. A. Rybak
- Środa: 13.00 -15.00
pedagog specjalny - p. Urszula Kielak-Bartnicka
- Poniedziałek: 8.00 -12.00
- Wtorek: 8.00 -12.00
- Środa: 8.00 -12.00
- Czwartek: 8.00 -12.00
- Piątek: 8.00 - 12.00
logopeda - p. Katarzyna Filipczak-Maślanka
- Poniedziałek: 8.00 -12.00
- Wtorek: 8.00 -12.00
- Środa: 8.00 -12.00
- Czwartek: 8.00 -12.00
- Piątek: 8.00 - 12.00
- Poniedziałek: 8.00 -14.00
- Wtorek: 8.00 -16.00
- Środa: 8.00 -11.00
- Czwartek: 8.00 -16.00
- Piątek: 11.00 - 16.00
biblioteka - p. Edyta Radomska
- Poniedziałek: 11.00 -16.00
- Wtorek: 8.00 -10.00
- Środa: 11.00 -16.00
- Piątek: 8.00 - 11.00
- Poniedziałek: 13.00 -16.00
- Wtorek: 13.00 -16.00
- Środa: 13.00 -16.00
- Czwartek: 13.00 -16.00
- Piątek: 13.00 - 16.00
nauczyciele wspomagający, świetlicy i odziałów przedszkolnych
pozostają dostępni dla uczniów i rodziców w godzinach pracy za pomocą wykorzystania środków komunikacji elektronicznej.