LISTY DYREKTORA SZKOŁY DO RODZICÓW I UCZNIÓW - 27.04.2020

logo6Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Pragniemy podziękować za to jak wielkim zaangażowaniem, systematycznością i odpowiedzialnością staracie się wykazać w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Doceniamy ogromny wysiłek i pomoc Rodziców obciążonych obowiązkami zawodowymi oraz troską o zdrowie swojej Rodziny. To trudne wyzwanie dla nas wszystkich, ale razem możemy zrobić wiele, co wielokrotnie udało się nam udowodnić.

W związku z utrzymującą się wysoką liczbą zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. – działalności niektórych jednostek systemu oświaty.

MEN ustaliło nowy termin egzaminu ósmoklasisty, który odbędzie się w dniach 16-18.czerwca 2020r. Termin dodatkowy na egzaminy planowany jest w okresie od 7 do 9 lipca br. Wyniki egzaminu poznamy do 31 lipca, wtedy szkoły otrzymają zaświadczenia.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu egzaminu w naszej szkole zostaną podane przez e-dziennik.

Dyrekcja Szkoły