NAUCZANIE HYBRYDOWE W KL. 1-3

logo6

Szanowni Państwo,
W związku wprowadzeniem nowych obostrzeń sanitarnych na terenie województwa mazowieckiego, od 15 do 28 marca br. uczniowie klas 1 – 3 będą uczyć się w systemie tzw. hybrydowym. W naszej szkole przyjęliśmy następujące zasady:

1. STACJONARNIE, czyli w szkole uczą się:
15 – 19 marca – klasy: 1a, 1b, 1c, 3a, 3b
22 – 26 marca – klasy: 2a, 2b, 2c, 3c

2. Obiady: 15 marca obiady będą mogły jeść wyłącznie dzieci uczące się stacjonarnie, od 16 marca – będzie możliwość zamawiania obiadów na wynos także dla pozostałych dzieci. Bardzo proszę o poinformowanie p. intendentki o zamówieniach obiadów na wynos w nieprzekraczalnym terminie 15 marca godz. 10.00. Należy więc przesłać informację tylko w przypadku zamówienia obiadów na wynos.

Drodzy Państwo, rozumiemy, że decyzja o nauczaniu hybrydowym kolejny raz wymaga od Państwa przeorganizowania życia pod kątem dostosowania się do wymogów sanitarnych. Liczymy na zrozumienie przez Państwa tej sytuacji. Wierzymy, że zrobią Państwo wszystko, żeby mimo utrudnień Państwa dziecko a nasz uczeń mogło w tym systemie funkcjonować bez znacznego uszczerbku na zdrowiu fizycznym i psychicznym.

Z poważaniem
Dyrekcja SP6