ZEBRANIA Z RODZICAMI I DZIEŃ OTWARTY

 

logo6

Dyrektor Szkoły informuje, że dzień otwarty odbędzie się on-line przez aplikację Teams.

  • Dla kl. IV – VIII 16.03.2021r. (wtorek) w godz. 18.00-20.00 wszyscy nauczyciele uczący w danych klasach będą dostępni dla rodziców. Rodzice, którzy chcą spotkać się indywidualnie z nauczycielami przedmiotu proszeni są o skontaktowanie się z konkretną osobą za pomocą aplikacji Teams – prywatnej rozmowy (ikonka ze słuchawką telefoniczną na pasku po lewej stronie i napisem rozmowy).
  • Dla klas I-III 18.03.2019r. (czwartek) o godz. 18.00 odbędą się zebrania klasowe  z wychowawcami  przez aplikację Teams w zespole "edukacja polonistyczna". Po ogólnym spotkaniu w godzinach 18.30 - 20.00 wszyscy nauczyciele uczący w danych klasach będą dostępni dla rodziców. Rodzice, którzy chcą spotkać się indywidualnie z nauczycielami przedmiotu proszeni są o skontaktowanie się z konkretną osobą za pomocą aplikacji Teams – prywatnej rozmowy (ikonka ze słuchawką telefoniczną na pasku po lewej stronie i napisem rozmowy).