ZEBRANIA Z RODZICAMI I DZIEŃ OTWARTY - MAJ, CZERWIEC

logo6

Dyrektor Szkoły informuje, że zebrania z rodzicami i dzień otwarty odbędzie się on-line przez aplikację Teams.

  • Dla klas I-III 18.05.2021r. (wtorek) o godz. 18.00 odbędą się zebrania klasowe z wychowawcami przez aplikację Teams w zespole "edukacja polonistyczna". Po ogólnym spotkaniu w godzinach 18.30 - 20.00 wszyscy nauczyciele uczący w danych klasach będą dostępni dla rodziców. Rodzice, którzy chcą spotkać się indywidualnie z nauczycielami przedmiotu proszeni są o skontaktowanie się z konkretną osobą za pomocą aplikacji Teams – prywatnej rozmowy (ikonka ze słuchawką telefoniczną na pasku po lewej stronie i napisem rozmowy).
  • Dla kl. IV – VIII 1.06.2021r. (wtorek) o godz. 18.00 odbędą się zebrania klasowe z wychowawcami przez aplikację Teams w zespole zajęcia z wychowawcą, w godz. 18.30-20.00 wszyscy nauczyciele uczący w danych klasach będą dostępni dla rodziców. Rodzice, którzy chcą spotkać się indywidualnie z nauczycielami przedmiotu proszeni są o skontaktowanie się z konkretną osobą za pomocą aplikacji Teams – prywatnej rozmowy (ikonka ze słuchawką telefoniczną na pasku po lewej stronie i napisem rozmowy).

Serdecznie zapraszamy!