Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,

logo6Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,

niepokoi nas zwyżkująca w ostatnich dniach liczba zakażeń koronawirusem w kraju. W związku z tym bardzo prosimy całą Społeczność Szkoły o zwiększenie dbałości w przestrzeganiu zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Zależy nam na tym, aby wszyscy nosili maseczki na korytarzach oraz regularnie dezynfekowali lub myli dłonie. Każdej osobie wchodzącej do budynku Szkoły mierzona jest temperatura za pomocą termometru bezdotykowego.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Rodziców o wyrozumiałość i wyposażenie Dzieci w maseczki.
Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania przyczynią się do tego, że wszyscy będziemy cieszyć się zdrowiem, a zbiorowa odpowiedzialność uchroni nas przed koniecznością pracy w trybie hybrydowym lub zdalnym.

Życzymy wytrwałości
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 6