DZIEŃ OTWARTY

logo6

Dyrektor Szkoły informuje, że dzień otwarty odbędzie się on-line przez aplikację Teams, korzystając z kont uczniów.

  • Dla kl. I – III 14.12.2021r. (wtorek) w godz. 17.00-19.00 wszyscy nauczyciele uczący w danych klasach będą dostępni dla rodziców. Rodzice proszeni są o skontaktowanie się z konkretnym nauczycielem za pomocą aplikacji Teams – prywatnej rozmowy (ikonka ze słuchawką telefoniczną na pasku po lewej stronie i napisem rozmowy).
  • Dla klas IV-VIII 16.12.2021r. (czwartek) w godz. 17.00-19.00 wszyscy nauczyciele uczący w danych klasach będą dostępni dla rodziców. Rodzice proszeni są o skontaktowanie się z konkretnym nauczycielem za pomocą aplikacji Teams – prywatnej rozmowy (ikonka ze słuchawką telefoniczną na pasku po lewej stronie i napisem rozmowy).

Szczegóły --. pobierz