JESIENNY KIERMASZ KSIĄŻKI

logoOd 17 października w czytelni biblioteki trwa jesienny kiermasz książki. W ofercie mamy 160 tytułów o bogatej i różnorodnej tematyce. Każdy zainteresowany może znaleźć dla siebie coś ciekawego w symbolicznej cenie. Myślę, że szeroki wybór literatury z różnych dziedzin zadowoli wszystkich. Proponujemy beletrystykę, bajki, repetytoria, słowniki, poradniki kulinarne oraz bloki kolorowanek o zwierzętach i o tematyce bożonarodzeniowej.

Celem kiermaszu jest nie tylko promocja książki i czytelnictwa w środowisku szkolnym, ale również rozwijanie kultury czytelniczej. Dzięki tej akcji nasza biblioteka zyska kwotę w wysokości 20% od sprzedanych publikacji, za którą uda się wzbogacić zbiory biblioteczne o ciekawe pozycje książkowe. Wydarzenie czytelnicze realizujemy dzięki współpracy z HiKTK w Tuliszkowie.

Nieszablonowy wybór lektur na kiermaszu zwraca uwagę nie tylko uczniów, ale również pracowników szkoły i rodziców. Dla najmłodszych wychowanków jest to frapujące przeżycie. Zainteresowanych, którzy nie zdążą zakupić żadnego produktu, zachęcam do wzięcia udziału w wirtualnym kiermaszu książek za pośrednictwem sklepu internetowego www.ksiegarnia-tuliszkow.pl. Wystawę przygotowała Bożena Swatko.