DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ – AKCJA ,,ŚWIETLICOWA WYMIANA POCZTÓWKOWA’’

W piątek, 18 października w świetlicy szkolnej był obchodzony Dzień Poczty Polskiej. Na zajęciach kierowanych zwrócono uwagę na ciężką pracę listonoszy. Uczniowie przypomnieli zasady adresowania pocztówek oraz pisania pozdrowień.  Świetlica wzięła udział w akcji ,,Świetlicowa Wymiana Pocztówkowa’’. Od początku roku szkolnego uczniowie pisali i wysyłali z nauczycielami świetlicy pocztówki do Szkół Podstawowych znajdujących się na terenie całej Polski. Nasza świetlica otrzymała wiele pozdrowień m. in. z województwa Mazowieckiego, Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego, Śląskiego, Lubelskiego, Małopolskiego. Uczniowie wskazywali na mapie województwa i miejscowości, z których dotarły do nas pocztówki w celu zapoznania się z mapą Polski i nauki województw. Wycieczki na pocztę okazały się dodatkową atrakcją zajęć świetlicowych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 10 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21