ZEBRANIA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy na zebrania rodziców połączone z dniem otwartym

dla kl. 4-8 dn. 10 grudnia 2019r. w godz. 18.00-20.00

dla kl. 1-3 dn. 12 grudnia 2019r. w godz. 18.00 - 20.00

SZCZEGÓŁY --> POBIERZ

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI RADY RODZICÓW - GRUDZIEŃ

rada rodzicówSerdecznie zapraszamy przedstawicieli Rady Rodziców ze wszystkich klas na zebranie, które odbędzie się w czwartek 5 grudnia 2019 r. w stołówce szkolnej o godz. 18.00.

DEBATA NT. BEZPIECZEŃSTWA

plakatZapraszamy mieszkańców Mińska Mazowieckiego na debatę dotyczącą bezpieczeństwa, która odbędzie się 21 listopada  o godz. 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Piłsudskiego 1A.

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

27525Szanowni Państwo i Drodzy Uczniowie,

z radością  przekazujemy zaproszenie pana burmistrza do udziału w wydarzeniach Święta Niepodległości.

Po raz pierwszy oprócz oficjalnych uroczystości zapraszamy do  spotkania integracyjnego „Herbatka u Piłsudskiego”. W poniedziałek od godziny 11.00 na Starym Rynku zapraszamy do udziału w happeningu „ Stwórzmy razem flagę” Najmłodsi będą mogli zobaczyć króciutki film, przystępnie wyjaśniający historię odzyskania niepodległości. Zapraszamy do wspólnego śpiewania pieśni legionowych. O 12.00 włączymy się w ogólnopolską akcję śpiewania hymnu.  Wszystkich poczęstujemy herbatą z malin i ulubionym ciastkiem Piłsudskiego …… sucharem.

Będzie nam bardzo miło jeśli przyjmiecie Państwo razem ze swoimi dziećmi zaproszenie pana burmistrza.

• 9.30 Msza Św.
  • 10.30 Część oficjalna
  • 11.00 Świętowanie

GŁOSUJ NA NASZĄ ŚWIETLICĘ!!!

świetlica

Kolorowa sala jest dla nas niczym sen,

więc pomóżcie nam zrealizować ten cel.

Nasza szkoła bierze udział w akcji:

,,SIĘ GRA SIĘ MA...

BEZPIECZNY PLAYROOM"

Zachęcamy wszystkich do głosowania. Oddając codziennie głos możesz pomóc wygrać naszej szkole remont świetlicy szkolnej lub zestaw gier, które uatrakcyjnią czas spędzany na świetlicy.

Link do głosowania ---> https://www.siegrasiema.com/swietlice/334

Głosowanie bez paragonu: należy wcisnąć przycisk GŁOSUJ, zaznaczyć 2 okienka (zapoznanie z regulaminem i zgoda na przetwarzanie danych osobowych). Na koniec przycisk WYŚLIJ.

UWAGA!!! Każdego dnia można głosować z wielu urządzeń. Zachęcamy do oddawania głosów z telefonów i wszystkich dostępnych komputerów, tabletów.

Głos z paragonem z Empik'u za zakup gry firmy Hasbro liczony jest jako 50 głosów.

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy rodziców na zebrania klasowe połączone z dniem otwartym

dla kl. IV-VIII 5 listopada 2019r. w godz. 18.00-20.00

dla kl. I-III 7 listopada 2019r. w godz. 18.00-20.00

Oddziały przedszkolne 14 listopada 2019r. o godzinie 17.00

Wykaz sal

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI RADY RODZICÓW

Zebranie Rady Rodziców Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Rady Rodziców ze wszystkich klas na zebranie, które odbędzie się w środę 23 października 2019 r. w stołówce szkolnej o godz. 18.00.

PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Podobny obrazW październiku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bibliotek szkolnych. Październik to również miesiąc bibliotek szkolnych. W związku z powyższym nauczyciele biblioteki szkolnej organizują akcję "Podaruj książkę bibliotece szkolnej!" Każda książka będzie miłym prezentem. Czekamy na książki zarówno dla dzieci jak i młodzieży czy dorosłych! Z góry składamy serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom!

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA RODZICÓW

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

w Mińsku Mazowieckim uprzejmie informuje, że w

Mińskim Centrum Profilaktyki

z siedzibą przy
       ul. Juliana Tuwima 1 w Mińsku Mazowieckim

będą realizowane

WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH

PT. „SZKOŁA DLA RODZICÓW”

Warsztaty będą prowadzone

w miesiącach wrzesień - grudzień b.r.

w każdą środę w godzinach 17.00-20.00

POBIERZ SZCZEGÓŁY