ZEBRANIA ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI WSZYSTKICH KLAS

logo szkoy bez taSerdecznie zapraszamy RODZICÓW naszych uczniów na organizacyjne zebrania klasowe:

 

 

  • Klasy 4 - 8 i kl. 2a ---> WTOREK 18 IX 2018 godz. 18:00                    
  • Klasy 1 - 3 i kl. 6b ---> CZWARTEK 20 IX 2018 godz. 18:00  
  • Klasa 1b ---> ŚRODA 19 IX 2018 godz.1 7.00

Przydział sal na spotkania -------> POBIERZ

 

 

WITAMY NOWY ROK SZKOLNY

Rok szkolny

W upalny wrześniowy poranek 3 września 2018r. społeczność szkolna spotkała się na sali gimnastycznej by powitać nowy rok szkolny. Jest to pierwszy rok, kiedy w murach naszej placówki będą ponownie uczyły się klasy VIII, w związku z tym liczba uczniów wzrosła do ponad 600.

Czytaj więcej...

RZĄDOWY PROGRAM - "DOBRY START"

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.

Dobry start List Pani Minister

DYŻURY PRZEDSZKOLA W CZASIE WAKACJI

logo szkoy bez taSzanowni Państwo!

Informujemy, że nasza szkoła pełni dyżur wakacyjny w okresie od 2 lipca do 13 lipca 2018r.

Zainteresowani rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2017/2018 do przedszkoli miejskich oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych wszelkie formalności dotyczące zapisu dziecka na dyżur wakacyjny mogą dokonać w terminie od 11 – 22 czerwca 2018 r. w sekretariacie szkoły.

DO POBRANIA ---> DEKLARACJA NA DYŻUR WAKACYJNY

---> OŚWIADCZENIE RODZICÓW           

DODATKOWE ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Logo SJOSzanowni Rodzice, Drogie Dzieci

 Z przyjemnością informujemy, że od przyszłego roku szkolnego zajęcia języka angielskiego prowadzone przez Studium Języków Obcych będą odbywały się w nowej, w pełni wyposażonej sali lekcyjnej wynajętej w budynku byłego FUDu.

Uzyskaliśmy zgodę Dyrekcji Szkoły na prowadzenie naszych zajęć poza terenem szkoły, za co bardzo dziękujemy.

Oddzielna, własna sala lekcyjna pozwoli nam jak najlepiej dopasować plan naszych zajęć do planu zajęć dzieci w szkole publicznej. Jednocześnie zapewniamy, że najmłodsze dzieci będą bezpiecznie przeprowadzane z terenu szkoły do nowej sali przez lektora grupy tak, jak odbywa się to w Szkole Podstawowej nr 4.

Miło nam również podzielić się z Państwem wiadomością, że od września 2018 r. wraca do Was stęskniona pani Ewa Lipińska.

 

Z poważaniem

Tomasz Paudyna

Dyrektor Studium

DNI MIASTA i MUZYCZNA WIOSNA

Plakat dni miasta 2018 druk           plakat wiosna druk pop

STARAMY SIĘ O FUNDUSZE NA REMONT STOŁÓWKI

delmaDrodzy rodzice i przyjaciele szkoły zgłosiliśmy swój udział w akcji

"Ekstra stołówka z Delmą Ekstra"

 

Organizator akcji w oparciu o zgromadzone przez szkoły głosy, wybierze stołówkę, w której przeprowadzi remont o wartości do 30 tys. złotych ufundowany przez firmę Delma Extra.

W głosowaniu mogą brać udział jedynie osoby dorosłe. Jedna osoba może oddać codziennie 1 głos. Oddawanie głosów odbywa się poprzez kliknięcie w przycisk „Zagłosuj” w galerii na stronie internetowej organizatora, znajdującej się pod adresem: https://www.extrastolowki.pl/school/126https://www.extrastolowki.pl/school/126

Termin głosowania mija 17.06.2018 r.

Prosimy wszystkich o włączenie się do programu, który jest niezwykle istotny dla uczniów naszej szkoły.

Szczegóły u kierownika świetlicy – p. Lidii Ładno.