OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

    Osiągnięcia

I. Osiągnięcia indywidualne - naukowe i artystyczne:

Etap wojewódzki

  • Julia Zając kl. V a - II miejsce w X Mazowieckim Konkursie Plastycznym ,,Tęczowy świat Krzysia - Motyle"
  • Antonina Kurkiewicz kl. V b - wyróżnienie w X Mazowieckim Konkursie Plastycznym ,,Tęczowy świat Krzysia - Motyle"
  • Karolina Fir kl. V c - wyróżnienie w X Mazowieckim Konkursie Plastycznym ,,Tęczowy świat Krzysia - Motyle"
  • Marcin Kępczyk kl. VIII c - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim pt. ,,Nasze szczęście zależy od nas samych"

Etap powiatowy

  • Julia Rogala kl. III b - konkurs „Bądź bezpieczny” – I miejsce
  • Zuzanna Witek kl. III a – konkurs „Bądź bezpieczny” – II miejsce
  • Maja Piłka kl. III a – konkurs plastyczny „Gwiazdka na choinkę” – I miejsce
  • Wiktor Dusza kl. III a - konkurs plastyczny „Gwiazdka na choinkę” – wyróżnienie

Etap miejski

  • Aleksander Buta kl. I b – konkurs plastyczny na kartkę bożonarodzeniową –miejsce,
  • Mikołaj Buta kl. VIII b - konkurs plastyczny na kartkę bożonarodzeniową – wyróżnienie,
  • Anna Król kl. V e – Turniej warcabów 100-polowych – III miejsce,
  • Maja Piłka kl. III a - konkurs plastyczny ,,Mińsk Mazowiecki 100 lat temu” –miejsce,
  • Lilla Łukasiak kl. III a - konkurs plastyczny ,,Mińsk Mazowiecki 100 lat temu” –miejsce,
  • Oliwia Korzeń kl. I b - konkurs plastyczny ,,Mińsk Mazowiecki 100 lat temu” -miejsce,
  • Anna Syryjczyk kl. V b -   I miejsce w międzyszkolnych warcabach stupolowych,
  • Łukasz Trepanowski kl. V a - II miejsce w międzyszkolnych warcabach stupolowych,
  • Anna Król kl. V e - III miejsce w międzyszkolnych warcabach stupolowych. 

II. Indywidualne osiągnięcia sportowe:

  • Zarzycki Paweł kl. VII c - biegi przełajowe SZS - II miejsce w mieście, II w powiecie, V w regionie i awans do zawodów wojewódzkich,
  • Karolina Łastowiecka kl. VI a – biegi przełajowe - II miejsce w powiecie, 1 miejscemieście, II miejsce w regionie, awans do województwa,
  • Zarzycki Jakub kl. V b – biegi przełajowe – I miejsce miasto, I miejsce powiat,
  • Ruszpel Kuba kl. VI a- biegi przełajowe - I miejsce miasto, III miejsce powiat,
  • Dzięcielski Jan kl. V e - biegi przełajowe - II miejsce miasto, IV miejsce powiat,miejsce w regionie, awans do województwa,
  • Gilant Adrian kl. V d - biegi przełajowe - III miejsce miasto, V miejsce powiat,

III. Zespołowe osiągnięcia sportowe:

Sztafetowe biegi przełajowe

  • sztafetowe biegi przełajowe SZS - II miejsce miasto, II miejsce powiat i awans do zawodów regionalnych.

Piłka nożna:

  • zespół z kl. V e: Aleksandra Kruszewska i Lena Wójcik – II miejsce w mieście, III miejscepowiecie,
  • piłka nożna chłopców SZS - II miejsce miasto, II miejsce powiat,
  • piłka nożna chłopców klas młodszych - I miejce w powiatowym turnieju Tymbarku.

Tenis stołowy:

  • Aleksandra Kruszewska – I i II miejsce w mieście,
  • tenis stołowy SZS: dziewczęta klas młodszych I miejsce w mieście; chłopcy klas młodszych - I miejsce miasto, IV powiat;
  • dziewczęta klasy starsze - II miejsce miasto, chłopcy klas starszych - I miejsce miasto.