ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/19

kalendarz

  •  3 IX 2018 (pon) ...................... Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/18
  • 15 IX 2018 (sob) ........................ Akcja ,,Sprzątanie świata 2018”

                                     odpracowujemy środę 31 X 2018r

  •  6 X 2018 (sob) ............. Happening dla niepodległej

                                     odpracowujemy piątek 2 XI 2018r

 

  •  14 X 2018 (ndz) ............. Dzień Edukacji Narodowej
  •  1 XI 2018 (czw) ............ Wszystkich Świętych
  •  11 XI 2018 (ndz)........... dzień wolny od zajęć dydaktycznych
  •  23 – 31 XII 2018 .......... Zimowa przerwa świąteczna
  •  1 I 2019 (wt ) ........................ Nowy Rok
  •  6 I 2019 (ndz) .............. Święto Trzech Króli (dzień wolny od zajęć)
  • 28 I – 10 II 2019 ......... Ferie zimowe dla woj. mazowieckiego
  •  15-16-17 IV 2019 (pon- śr)  ........ Sprawdzian VIII- klasisty
  •  18  –23  IV 2019 .......... Wiosenna przerwa świąteczna 
  •  1 V 2019 (śr) .............. 1 Maja (dzień wolny od zajęć dydaktycznych)
  •  3 V 2019 (pt) .............  3 Maja (dzień wolny od zajęć dydaktycznych)
  •  8 V 2019 (śr) .............. Dzień Patrona Szkoły
  •  20 VI 2019 (czw) ........  Boże Ciało (dzień wolny od zajęć)
  •  15 VI 2019 (sob) .......... Festyn Rodzinny (odpracowujemy za 2 V 2019)
  •  21 VI 2019 ( pt) .........  Zakończenie roku szkolnego 2018/19
  •  22 VI – 31 VIII 2019 .....................Wakacje

 

 

 

KADRA PEDAGOGICZNA

w roku szkolnym 2018/2019

 

Dyrektor szkoły - p. Anna Zalewska  - edukacja wczesnoszkolna

Wicedyrektor - p. Renata Maciejec – przyroda

Wicedyrektor - p. Elżbieta Brygoła - informatyka

Kierownik świetlicy szkolnej p. - Lidia Ładno – przyroda

 

  • Greta Baltaziuk-Gałązka  - nauczyciel języka polskiego
  • Renata Engelbrecht           - nauczyciel języka polskiego
  • Marzena Grudzińska          - nauczyciel języka polskiego
  • Agnieszka Łodyga          - nauczyciel języka polskiego
  • Anna Luba                          - nauczyciel języka polskiego
  • Lena Sęk                  - nauczyciel języka angielskiego
  • Olga Witek                - nauczyciel języka angielskiego
  • Sylwia Kęsicka - Bogusz    - nauczyciel języka angielskiego
  • Agnieszka Kurel           - nauczyciel języka angielskiego
  • Monika Pszonka                  - nauczyciel języka niemieckiego
  • Lucyna Blacharska         - nauczyciel matematyki 
  • Kinga Mucha                   – nauczyciel matematyki i informatyki
  • Agata Cecotka                   - nauczyciel matematyki
  • Grażyna Zdun                 - nauczyciel matematyki
  • Elwira Czyż                        - nauczyciel przyrody
  • Dajana Kaska                     - nauczyciel chemii i przyrody
  • Jolanta Królak                   - nauczyciel fizyki
  • Elżbieta Nowak               - nauczyciel fizyki
  • Sabina Piechnik                  - nauczyciel geografii
  • Małgorzata Domeradzka  - nauczyciel historii
  • Paweł Jedliński                  - nauczyciel muzyki
  • Aneta Gontarska          – nauczyciel historii i doradztwa zawodowego
  • Ireneusz Śledź                 - nauczyciel informatyki, techniki, plastyki
  • Ewelina Spychała          - nauczyciel techniki, 
  • Beata Kowalczyk                - nauczyciel w-f, instruktor pływania
  • Sebastian Reczek              - nauczyciel w-f, instruktor pływania
  • Tomasz Rokita                   - nauczyciel w-f, trener piłki nożnej, prezes UKS
  • Waldemar Osica               - nauczyciel w-f, instruktor pływania
  • Agata Zychowicz          - nauczyciel w-f
  • s. Ewa Orzechowska      - nauczyciel religii
  • Janina Piekut              - nauczyciel religii
  • Ks. Paweł Trzciński       - nauczyciel religii
  • Marzanna Barys                - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Hanna Gorzałka                 – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Renata Krasnodębska       – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Agnieszka Kraus          - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
  • Agnieszka Królak         - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej  
  • Beata Kupiec                     - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Eliza Lalak                        - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Grażyna Suchodolska     - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Agnieszka Książek        - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • Jolanta Czyżkowska         - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • Anna Pessel               - nauczyciel wychowania przedszkolnego

 

  • Monika Nowak            - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • Bogumiła Wróblewska   - nauczyciel wspomagający kl. integracyjnej 
  • Katarzyna Słowik           - nauczyciel wspomagający kl. integracyjnej
  • Magdalena Mariańczyk  - nauczyciel wspomagający kl. integracyjnej
  • Iwona Pawelec           - nauczyciel wspomagający kl. integracyjnej
  • Justyna Kalinowska       - nauczyciel wspomagający kl. integracyjnej
  • Katarzyna Mettel          - nauczyciel wspomagający kl. integracyjnej
  • Weronika Araszkiewicz - nauczyciel wspomagający kl. integracyjnej
  • Olga Bodecka           - nauczyciel wspomagający kl. integracyjnej
  • Małgorzata Gałązka    - nauczyciel wspomagający kl. integracyjnej
  • Ewa Jurczuk                  - pedagog
  • Magdalena Sędek       - psycholog szkolny
  • Katarzyna Filipczak- Maślanka   – logopeda
  • Aneta Wiktorowicz     - logopeda
  • Agnieszka Rybak       - surdopedagog
  • Iwona Kowalczyk          – nauczyciel muzykoterapii
  • Dorota Perl                 - zajęcia rewalidacyjne
  • Adam Kur                     - nauczyciel rytmiki
  • Edyta Radomska       –  bibliotekarz 
  • Marzena Król          - bibliotekarz
  • Karolina Durka        - nauczyciel świetlicy szkolnej     
  • Monika Ufnal             - nauczyciel świetlicy szkolnej  
  • Aneta Syryjczyk      - nauczyciel świetlicy szkolnej  
  • Elżbieta Zaręba          - nauczyciel świetlicy szkolnej

 

PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI SZKOŁY

     

  • Anna Pyszel                 - starszy specjalista
  • Karolina Nowakowska - główna księgowa
  • Ewa Mroczkowska       – starszy referent
  • Urszula Abelska          - starszy intendent
  • Michał Szuba            - informatyk
  • Małgorzata Kowalczyk – kucharka
  • Ewa Bakuła                  - pomoc kuchenna
  • Honorata Matak      - pomoc kuchenna
  • Anna Bieńko           - pomoc kuchenna
  • Natalia Proczka           – woźna oddziałowa gr. O
  • Agnieszka Górska       – pracownik do prac lekkich  
  • Hanna Krzyżanowska- Korzeń - pracownik do prac lekkich
  • Barbara Zawadzka    – pracownik do prac lekkich
  • Ewa Podgórska             – pracownik do prac lekkich
  • Agnieszka Trąbińska   - pracownik do prac lekkich
  • Anna Zając                  - pracownik do prac lekkich
  • Stanisław Górski          - konserwator
  • Ryszard Szczęsny       - konserwator                               
  • Kamila Tarczyńska       - pomoc nauczyciela