Ankieta dla absolwentów

Ankieta dla absolwentów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim

Drodzy Absolwenci,

w trosce o dobro następnych pokoleń uczniów opuszczających mury Naszej Szkoły Dyrekcja i nauczyciele pragną podnosić jakość swojej pracy. Mamy nadzieję, że uczciwie wypełniona ankieta pomoże nam bliżej poznać Wasze opinie o naszej szkole, a także osiągnięcia prywatne oraz zawodowe. W tym celu uprzejmie prosimy o udzielenie kilku cennych dla nas informacji, które postaramy się wykorzystać w dalszej naszej pracy. Ankieta jest anonimowa.

Ankietę prosimy wysłać na adres: sekretariat@ sp6.edu.pl „Badanie losów Absolwentów-ankieta" lub pocztą tradycyjną na adres: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza ul. Gen, K. Sosnkowskiego 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

Informacje zawarte w ankiecie będą służyły wyłącznie do użytku szkoły.