AKCJA CHARYTATYWNA Z UDZIAŁEM NASZYCH WOLONTARIUSZY WE WSPÓŁPRACY Z FUNDACJĄ "DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI"

             W dniach 24, 25, 26 stycznia (piątek, sobota, niedziela), w godzinach: piątek – 16-19.00,sobota – 10-19.00, niedziela 10-16.00, w sklepie TOPAZ przy ulicy Kościuszki 1, wolontariusze z naszej szkoły będą prowadzić akcję we współpracy z Fundacją „Dziewczynka z zapałkami”.

           W ramach działania będą sprzedawać klientom sklepu Baśniowe Zapałki oraz pakować zakupy. Środki uzyskane ze sprzedaży Baśniowych Zapałek przez naszych wolontariuszy, zostaną przekazane Fundacji, która pomoże dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej.

Zachęcamy rodziców naszych uczniów do dokonania weekendowych zakupów w sklepie TOPAZ przy ulicy Kościuszki 1, w najbliższy weekend.

Liczymy na Wasze wsparcie!

Sekcja wolontariatu przy SP6