KONCERT KARNAWAŁOWY W MSA

1Dzięki zawsze mile widzianemu zaproszeniu mogliśmy uczestniczyć w koncercie karnawałowym w Miejskiej Szkole Artystycznej im. K. R. Domagały. Było do wspaniałe podsumowanie I semestru 2019/2020 roku szkolnego, a także wesoły początek ferii zimowych.

 

            Uczniowie MSA zaprezentowali nam wiele utworów muzycznych różnego gatunku nawiązujących do karnawału, zimy, ferii, zabawy – wszystkie zagrane po mistrzowsku na instrumentach dętych: klarnecie, flecie poprzecznym, trąbce, saksofonie, puzonie, gitarze. Pojawiły się utwory musicalowe „Gdybym był bogaty…”, serenady saksofonowe, tańce towarzyskie „Tango o sole mio” muzyka z filmu „Różowa pantera”, tańce Johannesa Brauna. Wśród wykonawców byli nasi uczniowie oraz absolwenci. Gratulujemy im talentu!

Po koncercie integracja zespołu klasowego 4b zakończyła się w pizzerii. Było to pierwsze w naszej czwartej klasie wspólne wyjście na pizzę, oczywiście z wychowawcami panią Gretą Gałązką i panią Małgosią Tomkiewicz, w nagrodę za starania i wysiłki.

Życzymy wszystkim zdrowego i udanego startu w zaułki II semestru, już po świadectwo….

Powodzenia!

2 3 5 6 7 9 10 1