ZDROWE I BEZPIECZNE FERIE 2023

unnamed Ferie zimowe to moment, na który wszyscy długo czekaliśmy. Czas wolny od zajęć szkolnych, czas zabaw i radości. Jednak podczas wypoczynku należy pamiętać o bezpieczeństwie na świeżym powietrzu.

mandala-with-snowflake mandala-with-snowflake mandala-with-snowflake mandala-with-snowflake mandala-with-snowflake

Przed feriami opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego przeprowadzili apel dla klas I-III na temat zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych. Uczniowie z klasy Ia, IIa i IIb przygotowali plakaty, prezentację multimedialną dotyczącą bezpiecznego zimowego wypoczynku. Były również wierszyki, piosenki, zagadki i szereg porad, które miały przypomnieć rówieśnikom jak bezpiecznie należy korzystać z uroków zimy, jeżdżąc na nartach, łyżwach i sankach. Jak powinniśmy stosownie ubierać się do zimowej aury. Ostrzegali także przed przykrymi skutkami wchodzenia na kruchy lód, zabawach w pobliżu jezdni oraz niewłaściwego zachowania na drodze.

1 2 3 4 5 6 11 332154815 719559599906468 7596206011915495016 n 7 9 10

Niezależnie od tego gdzie będziemy spędzać ferie zimowe musimy zawsze pamiętać o zasadach bezpieczeństwa.

Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły udanych, zdrowych ferii.

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego