WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ!

1  1 czerwca to jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku, święto wszystkich dzieci. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Początek dnia był radosny i energetyczny, gdyż przy dźwiękach muzyki Samorząd Uczniowski rozdawał wszystkim dzieciom kolorowe żelki. To był słodki początek tego wyjątkowego dnia, który wzbudził uśmiechy na twarzach naszych uczniów.

Dzień Dziecka w naszej szkole był nie tylko okazją do zabawy i relaksu, ale także ważnym momentem integracji między uczniami. Każda klasa zorganizowała sobie wyjście na lody lub pizzę, żeby wspólnie miło spędzić czas, porozmawiać, nacieszyć się słoneczną pogodą. To wyjątkowe święto podkreślało znaczenie dzieciństwa i pokazało, jak nasi uczniowie są dla nas ważni. To właśnie dzięki takim wydarzeniom możemy budować wspólnotę i tworzyć przyjazne miejsce edukacji. W imieniu wszystkich dorosłych, drogie dzieci chcemy Wam podziękować za Waszą pracę i zaangażowanie w naukę. Jesteście przyszłością naszego społeczeństwa i wierzymy, że wykorzystacie swoje umiejętności, aby wprowadzać pozytywne zmiany w świecie. Życzymy Wam nieustającej ciekawości i radości w odkrywaniu świata. Niech Wasze szkolne dni będą pełne inspirujących lekcji i fascynujących doświadczeń. Niech każdy krok w edukacji przynosi Wam satysfakcję i wiarę w Wasze możliwości.

Wszystkiego najlepszego!