SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI ZAPRASZA

Szkolny Klub EuropejskiOpiekunowie Szkolnego Klubu Europejskiego zapraszają wszystkich chętnych uczniów na spotkania klubu. Zainteresowani uczniowie klas starszych będą tak jak w ubiegłym roku pod opieką pani Agnieszki Grygielewicz. Natomiast „Euromłodziaki” z klas I-III zapraszamy na spotkania z panią Pauliną Białoskurską we wtorki ( co 2 tygodnie) o godzinie 12.55 do sali 216. Pierwsze spotkanie miało miejsce 19.09.2023r. Najbliższe zajęcia odbędą się 3.10.2023r.

W ramach przypomnienia informacji związanych z Unią Europejską ogłaszamy konkurs na wykonanie portretu, sylwetki, wizerunku Syriusza. Syriusz, jak dobrze pamiętamy jest maskotką Unii. Przyjmuje postać zabawnej, uśmiechniętej, niebieskiej stonogi. Jest ubrany w granatową koszulkę z gwiazdkami, jak na fladze Unii Europejskiej. Rozłożone dłonie w białych rękawiczkach wyrażają otwartość i życzliwość.

Czekamy na Wasze prace do 10 października. Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII. Technika i format dowolny. Prace mogą być przestrzenne, wykonane z różnych materiałów, mogę być również rysunki, portrety. Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność. Prace prosimy przynosić do p. Agnieszki Grygielewicz lub p. Pauliny Białoskurskiej.