SPARTAKIADA INTEGRACYJNA

11Wyjątkowa reprezentacja naszej szkoły, pod opieką p. Pauliny Białoskurskiej i p. Justyny Kalinowskiej, wzięła udział w Spartakiadzie Integracyjnej "Możesz więcej" w Dębem Wielkim. Tego dnia dostarczono nam wielu pozytywnych wrażeń i emocji. Oprócz ciekawych rozgrywek sportowych czekały na nas liczne atrakcje, niezapomniane chwile i mnóstwo nowych znajomości.

Jakże wielkim zaskoczeniem była wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami. Na zakończenie uroczystości przy dźwiękach hymnu olimpijskiego uczniowie otrzymali medale. Były gratulacje i wspólne zdjęcia. Wracaliśmy do szkoły w znakomitych humorach. Zadowoleni ze wspaniałej zabawy i dumni z otrzymanego pucharu dla naszej szkoły. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok.