19 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY

A 14Co roku przez 19 pierwszych dni listopada nasza szkoła bierze udział w kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Symbolem kampanii jest pomarańczowa wstążka. Pomarańczowy, to kolor ostrzegawczy. Prowadzone w ramach kampanii działania mają ostrzegać. Zwracać uwagę. Uczyć widzieć więcej i lepiej. Działania nauczycieli i wychowawców opierały się na przeprowadzaniu pogadanek i lekcji wychowawczych związanych z tematyką przeciwdziałania przemocy. Dodatkowo w szkole rozmieszczone zostały ulotki i plakaty mające na celu edukowanie uczniów oraz zachęcanie do działania na rzecz zapobiegania i przeciwdziałania przemocy. Pod tegorocznym hasłem #10 sekund został zorganizowany konkurs- laureatom serdecznie gratulujemy! Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za udział w kampanii i gest solidarności.

A 19 A 22 A 7 A 18 A 20 A 6 A 8 A 11 A 14 A 2 A 3 A 16 A 4 A 1 A 10 A 9 A 15 A 17