ELIMINACJE SZKOLNE KONKURSU "WARSZAWSKA SYRENKA" 2024

WSWSfudVEF1bKonkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka" na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszej szkole. Etap szkolny odbył się 14 marca 2024r.
Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Wszyscy nagradzani zostali gromkimi brawami. Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący dyrektor Krystian Matuszewski oraz panie Grażyna Kałczewiak, Marzena Król, wnikliwie wysłuchała młodych recytatorów. Organizatorki konkursu panie Kamila Tarczyńska, Marzanna Barys i Karolina Dylińska zadbały o dekoracje, nastrój i czuwały nad profesjonalnym przebiegiem eliminacji.

Po uważnym wysłuchaniu recytacji uczestników jury ogłosiło wyniki konkursu.

Kategoria klas I-III
I miejsce zajęła Martyna Kondratowicz uczennica klasy IIIb
II miejsce zajął Wojciech Głąbicki uczeń klasy IIIb
III miejsce zajął Oliwier Kowalski uczeń klasy IIb

Kategoria klas IV-VI
I miejsce zajęła Anna Szabat uczennica klasy VIc
II miejsce zajął Wojciech Kotara uczeń klasy Vc
III miejsce zajęła Emilia Kander uczennica klasy VIc

Kategoria klas VII-VIII
I miejsce zajęła Gabriela Araźna uczennica klasy VIIb
II miejsce zajął Filip Siwiński uczeń klasy VIIIa
III miejsce zajęła Julia Rogala uczennica klasy VIIIb

Do kolejnego miejskiego etapu, który odbędzie się 19 marca w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim przechodzą:

Martyna Kondratowicz, Wojciech Głąbicki, Anna Szabat, Wojciech Kotara, Gabriela Araźna, Filip Siwiński

Laureatom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluje!